Kes me oleme?

Wingmaht OÜ on 2009. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendus firma. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat võimalikku kvaliteeti ka keerulisemate projektidega, pakkuda uuele omanikule mugavaimaid ja soodsaimaid valikuid. Seepärast oleme väga huvitatud uuenduslikest ja energiasäästlikest lahendustest.

Oma arendustes oleme kasutanud maakütet ja/või päikese paneele, mis aitavad vähendada omaniku energiakulutusi, kuid samas jääb objekti ostuhind endiselt konkurentsivõimeliseks. Oleme üks esimesi kes kasutab ka hübriidkütte süsteemi, gaasi katel ja soojuspump, mis vähendavad kulutusi küttele poole võrra.

Meie korterielamud on segu korteri ja eramaja hüvedest. Iga korteri juurde kuulub hoovi ehitatud terrass, kus on mugav grillida ja vabaaega veeta – nagu eramajas, kuid korteri hinnaga. Meie sooviks on ehitada kodu, mitte ainult maja, nagu iseendale ja soovikorral oleme nõus selle Teile müüma.

Tagasiside

Seda kliendid kirjutavad meie kohta

Voldemar K.

Tegime otsuse kodu soetamiseks 2015 a. juunis. Peamisteks kriteeriumiteks olid maja asukoht ning ruumide planeering. Meile sobis ruumide avarus ja suurus. Otsustamisele aitas kaasa võimalus muuta siseviimistluse materjale.

Raido S.

Oma kodu soetamise otsuse tegime 2015 a. jaanuaris. Projekt vastas meie peamisele tingimusele, milleks oli naabriga ühisseina puudumine ning lisaks saime kokkuleppele ka projekti muudatustes. Plussideks meie jaoks olid hoone paigutus ilmakaarte suhtes ning materjalide ja ehituse kvaliteet.